+420 313 104 500 (Po - Pá: 7:00 - 17:00)

Oficiální internetový obchod přímého dovozce značky Leifheit do České republiky.

Jsme oficiálním internetovým obchodem výhradního dovozce úspěšné německé značky LEIFHEIT do České republiky.
Už řadu let náš eshop www.leifheit-online.cz usnadňuje a urychluje domácí práce (úklid, praní i vaření) desítkám tisíc domácnostem a firmám po celé České republice. Snažíme se naše služby neustále zdokonalovat, aby nakupování online na našich stránkách bylo snadné, rychlé a přehledné.

Vaši objednávku vyřizujeme hned po jejím obdržení, pokud si však nepřejete oddálit termín dodání zboží. Objednávku, kterou obdržíme v pracovní den do 8:00, vyřídíme v ten samý den, tzn. připravíme ji k osobnímu odběru nebo ji expedujeme a následující pracovní den je objednávka u Vás. Informace o skladových zásobách aktualizujeme 1x denně, vždy vidíte aktuální stav skladu.

Náš tým je připravený odpovědět na všechny Vaše dotazy a zároveň Vám se vším poradí. Na telefonní lince +420 313 104 500 jsme každý pracovní den od 7:00 do 17:00, pokud preferujete komunikaci emailem, napsat nám můžete na obchod@lfh-online.cz, vždy od nás dostanete odpověď.

https://obchody.heureka.cz/leifheit-online-cz/recenze/ https://www.apek.cz/ Leifheit-online.cz

Společnost LEIFHEIT CZ a.s. dbá na životní prostředí, a proto je členem kolektivního systému na sběr elektrozařízení ELEKTROWIN.
Více informací najdete na www.elektrowin.cz.
LEIFHEIT CZ a.s. je také členem kolektivního systému na sběr baterií ECOBAT, více informací na  www.ecobat.cz. Pomocí odkazů výše naleznete sběrná místa elektrozařízení a baterií v blízkosti bydliště.