Oficiální internetový obchod přímého dovozce značky Leifheit do České republiky.

Oficiální internetový obchod přímého dovozce značky Leifheit do České republiky.

O nás

Jsme oficiálním internetovým obchodem výhradního dovozce úspěšné německé značky Leifheit do České a Slovenské republiky. Díky tomu vám můžeme nabídnout zajímavé ceny, vynikající servis a navíc krátké dodací lhůty. Že si toho naši zákazníci velmi cení dokazuje získání prestižního certifikátu Ověřeno zákazníky na Heureka.cz. Za kvality našeho e-shopu hovoří 97% spokojených zákazníků, kteří tento obchod doporučují. Prodáváme také další značku spadající pod firmu Leifheit. Soehnle.

Vaše objednávky vyřizuje hned po odeslání speciální tým připravený zodpovídat Vaše dotazy a věnovat se Vašim požadavkům. Stejně rychle jako objednávky vyřizujeme i reklamace, většinou ještě v den, kdy nás zkontaktujete, zajišťujeme náhrady. Na naší infolince nás můžete kontaktovat Na naší infolince nás můžete kontaktovat během provozní doby uvedenou v kontaktech na telefonních číslech +420 736 522 702. V našem e-shopu uvidíte vždy skutečný stav skladu, stavy zásob aktualizujeme třikrát denně. Zboží je vyráběno v Německu, Rakousku a Čechách. Žehlicí prkna Leifheit, která mimo jiné nabízíme, jsou od roku 1995 vyráběny v Blatné. V roce 2006 byl uveden na trh revoluční Twist system, který je stálicí v každé domácnosti a nechybí ani v naší bohaté nabídce produktů do domácnosti.

Leifheit-online.cz

Značka Leifheit byla založena roku 1959 manželi Ingeborg a Günter Leifheit v Německu. Od samého začátku značky soustředila dvojice pozornost nejen na koncept produktu, ale také na vysokou míru užitku. Design, ergonomie a kvalita formující estetiku produktu vedly vždy k vytvoření řešení, která dělají naše životy jednoduššími. Firma Leifheit v současné době zaměstnává přes 1200 zaměstnanců a její činnost je zaměřena na evropský trh, kde má několik svých poboček. LEIFHEIT CZ a.s. je pobočkou německé mateřské společnosti LEIFHEIT AG, se sídlem v Nassau (D).

Společnost LEIFHEIT CZ a.s. je členem kolektivního systému na sběr elektrozařezení ELEKTROWIN www.elektrowin.cz a zároveň členem kolektivního systému na sběr baterií ECOBAT www.ecobat.cz. Na těchto stránkách naleznete sběrná místa v blízkosti vašeho bydliště. V současné době sídlí LEIFHEIT CZ a.s. v logistickém areálu Tulipán v Hostivicích.

Na základě pozitivních recenzí našich zákazníků jsme získali certifikát
Ověřeno zákazníky.

Reklamace zboží značky Leifheit
řešíme okamžitou výměnou zboží
za nové.

Prodáváme pouze Originální produkty značky Leifheit.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace